Autokar z Warszawy do Pragi

 
Chciałbyś pojechać ze stolicy Polski do stolicy Czech? Skorystaj się pomocą naszej firmy-pośrednika! Dobierzemy dla ciebie najbardziej odpowiedni kurs i najlepszego przewoźnika, autokary którego będą cieszyć ciebie poziomem komfortowości! Potrafisz bez problemu sprawdzić na naszej stronie internetowej rozkład jazdy autobusów, porównując różne warianty. Zazwyczaj możliwość kupić bilet ze zniżką otrzymują osoby niepełnosprawne, studenci, emeryci, pasażerowie z dziećmi i zorganizowane grupy. Zarezerwować bilet można bezpłatnie!
 
Opłata również odbywa się bardzo prosto. Proponujemy następne online-sposoby opłaty - serwis mPay i SkyCash, opłata kartą płatniczą dowolnego banki w dowolnej walucie na naszej stronie internetowej. Możemy równierz zaproponować opłacić i przelewem pieniężnym w gotówce - potrafisz to zrobić w banku, w Poczcie Polskiej, w biurach Kantor Polski i Moje Rachunki, a także w kasach supermarketów Freshmarket i Żabka. Tylko nie zapomnij po opłacie wydrukować swój elektronowy bilet!
 

Czarowna Praga

 
Co może być zagadkowiej i piękniej od Pragi?! Stolica Czech ciesze się ogromną popularnością wśród turystów całkiem nie dlatego, że to miasto - europejska stolica. Są dużo przyczyn takiej miłości! Jedna z nich - narodowa czeska kuchnia, przedstawiona w restauracjach w śródmieściu. A wystarczy pójść w Górny Grad, i zrozumiesz, jakie jest piękne Stare miasto Pragi! Górny Grad w Pradze - to pagórek, na szczycie którego rozmieszczają się różne muzeje, restauracje i przeglądowy placyk. Piękność widoków, które otwierają się z góry, zdziwi każdego turysta. Do Pragi ci napewno zachce się wrócić. I firma Combiway ci w tym pomoże!

Błąd

Ок
Skasowanie
Ок