Szybki autokar z Warszawy do Berlina

 
Pozostawiając Polską stolicę wcześnie rano, juz przed kolacją bedziesz w dwóch krokach od Bramy Brandenburskiej. Wygodny rozkład pozwala na szybkie dotarcie za noc. To jest przyjemna zaleta Europy: wszystko jest blisko i autobus jedzie bez przeszkód I zatrzymań na granicach.

Bus w kierunku Warszawa-Berlin jest bardzo popularny, co z kolei pozwala kupić bilet  za tańszą cenę. Znależć wygodne dla siebie warunki I zarezerwować odpowiednie miejsce chętnie pomoże firma Combiway.Wystarczy skorzystać się z wyszukiwarki  na naszej stronie internetowej.
 

Po zburzeniu muru Berlinskiego

 
  Historia Berlina, a także wielu niemieckich miast, które przeżyły II wojnę światową. Większość zabytkowych budynków i całych dzielnic zostały zniszczone lub poważnie uszkodzone. Dlatego wiele z nich zostały odnowione.
 
Najbliższych kilka lat temu Budynek Reichstagu przeszedł gruntowną restrukturyzację i zostało uzupełnione gigantyczną szklaną kopułą. Kilkakrotnie była podjęta kwestia dotycząca  napisów na ścianach zrobionych przez  radzieckich żołnierzy. W wyniku Niemcy zostawili napisy, które nie zawierali przekleństw i rasistowskiej propagandy. Niemiecki parlament, nie zwracając uwagę na wprowadzenie  antyterrorystycznych środków bezpieczeństwa, pozostaje najbardziej odwiedzanym miejscem na świecie.
 
W pamięć o przemocy Trzeciej Rzeszy zostały zachowane ruiny Kościoła Pamięci Cesarza Wilhelma. Według legendy, jak na ironię, bomby spadły na kościół po kaznodziejstwu o nietrwałości rzeczy i wszystkiego na ziemi. Wewnątrz nowej struktury z uwagi na niebieskie ekrany i załamania światła zewnętrznego,w kosciele panujemistyczna atmosfera która oświęca wszystko niebieskim światłem.
 
Głównie ze względu na podział miasta we wszystkich jego częściach rozwinęła się siećkulturowych miejsc. W rezultacie miasto zyskało sławę w Atenach Szprewy.Na jednej wyspie znajduje się odrazu pięć muzeów. Gdzie można znaleźćs skarby , gromadzone przez królów pruskich,a także tworzenia tych kto walczył z systemem nowego i wspołczesnego czasu.

Miasto jest pochłonięte w życie kulturalne. Galerie i kluby wszystko dla rozrywki!

 Niemal codziennie Berlin generuje nowe nazwy i trendy w sztuce. Uważa się, że ten wielokulturowy ośmiornica stoi na tektonicznej przerwie między Wschodem a Zachodem, a jego poczucie rytmu zachowuje we wszystkich zakątkach świata.
 

Błąd

Ок
Skasowanie
Ок