Sprzedajemy bilety Lwów-Praga

 
Kto nie marzy, aby pojechać do Pragi? To miasto przyciąga do siebie wszystkich, którzy lubią starą architekturę średniowiecznej Europy, każdego, kto marzy o niezapomnianych podróżach. Kamienne mosty, wieże gotyckich katedr i tajemnicze podwórki — wszystko tu przypomina o czasach, kiedy w Europie wędrowali menestrelle i rycerze. Chcesz zanurzyć się w tą atmosferę — jedź do Pragi! Na naszej stronie internetowej możesz kupić bilet Lwów-Praga — tanio i szybko!

Bilet na autokar Lwów-Praga

Aby kupić bilety autokarowe Lwów-Praga na naszej stronie internetowej, należy najpierw wybrać rejs, zarezerwować na niego miejsca, a po tym już płacić. U nas działa ekwaryning — można zapłacić za bilety kartą w każdej walucie.
 
Pierwszy etap — wybór rejsu. Aby sprawdzić listę wszystkich, należy skorzystać z formularza wyszukiwania, który znajduje się w górnej części strony. Wpisz w odpowiednie pola takie dane: skąd i dokąd zamierzasz jechać, datę podróży, a następnie kliknij "Szukaj". W wyniku na ekranie pojawi się lista odpowiednich  rejsów. Czasami bywa tak, że na odpowiednią datę rejsów nie ma, to spróbuj poszukać na inną datę. Drugi wariant—zwrócić uwagę na alternatywne kierunki.
W harmonogramie sprawdzisz wszystką informację, związaną z rejsem o : nazwę przewoźnika, dokładny czas odjazdu i przyjazdu, czas w drodze, punkt odjazdu i orzyjazdu, a w razie potrzeby można również zobaczyć całą trasę.

Zniżki na bilety do Pragi

Na naszej stronie istnieje duża ilość zniżek, z których część oferują przewoźnicy, a część — firma Combiway. Przewoźnicy często oferują zniżki: dla studentów, emerytów, dla dzieci i grup od 5 osób. Mogą być  także i inne specjalne oferty.  Jednak trzeba pamiętać, że każdy przewoźnik ustala własne zasady przewozu, temu zniżki na różnych rejsach mogą być różne. 
 

Błąd

Ок
Skasowanie
Ок