Autobusowe bilety Kraków-Kijów

Wybierasz jak dojechać do ukraińskiej stolicy z przepięknego Krakowa? Samolotem drogo, pociągiem trochę taniej i jeszcze przy warunku, że będziesz znacznie dłużej jechać. Co w takiej sytuacji lepiej wybrać? Odpowiedź bardzo prosta: na busy Kraków-Kijów ceny biletów zawsze niewysokie! Oprócz tego  komfort w podróży staje się znaczną przyczyną jechać właśnie autokarem. Można odpoczyć na siedzeniach, co odrzucają się, pod czas tego jak działa klimatyzator, można skorzystać się biotoaletą absolutnie w dowolny czas, Wi-Fi! Należy tylko kupić bilet Kraków u takiego przewoźnika, który nadaje warunki opisane powyżej!

Autokarowy kurs z Krakowa do Kijowa

Serwis online rezerwacji i sprzedaży biletów Combiway Poland oferuje duży wybór autokarów, które jeżdżą trasą Kraków-Kijów. Ceny biletów będą na pewno niewysokie, plus możliwe rabaty. Jeśli na oficjalnej stronie internetowej naszej firmy combiway.pl wskazać, skąd, dokąd i kiedy płanujesz podróż, to od razu że dostasz skomplikowaną informację. Na oferowane przez różnych przewoźników po trasie Kraków-Kijów autokary cena biletu może być obniżoną dla osób niepełnosprawnych, emerytów, studentów, pasażerów z dziećmi i grup.
 
A jeszcze można będzie wybrać miejsce w środku busu i opłacić w dowolny wygodny sposób. Dla mieszkańców Krakowa – to sprzedaż prosto w biurze firmy Combiway. Równierz masz okazję zapłacić za bilet w biurze Kantor Polski i Moje Rachunki, w jednym ze sklepów Fresmarket i Żabka, Pocztą Polską  czy w banku - przyjmujemy przelewy pieniężne, zrealizowane w dowolny sposób. Poza tym, można opłacić bilet Kraków-Kijów prosto ze strony internetowej firmy Combiway. Tu ci pasują online-systemy SkyCash i mPay. A po opłacie zamówionego on-line biletu, wyślemy go e-mailem. Przed podróżą do domu bilet należy wydrukować.

Jedziemy do Kijowa!

Trudno powiedzieć, które z dwóch miast - Kraków czy Kijów jest bardziej ciekawe dla turystów. Ze jednej strony, Kraków - to Wawelski zamek, pod którym mieszka legendarny smok (jego jak gdyby nikt nie widział, tylko na pamiętkach), ta tematyczna kawiarnia "Dziurawy kocioł",  to starożytnie budowle i uliczki. A z innej strony, Kijów - to słynne łyse góry, to mistyczny Podoł, to mnóstwo miejsc, po których prowadzają wycieczki, opowiadając niezliczoną ilość miejskich legend. Ale prawdziwym dziwem przy podróży z Krakowa do Kijowa dla ciebie będzie autokar, którym będziesz jechał! Jedziemy!
 
 
 

Błąd

Ок
Skasowanie
Ок