Bilety na autobus Dniepr– Warszawa

 
Autobusy od Dniepru do Warszawy kursują regularnie różnymi przewoźnikami, ale jeśli już myśleć o tym, aby kupić bilet na autobus Dniepr - Warszawa, trzeba wziąć pod uwagę, że poziom komfortu i ceny są różne, dlatego, wybierając przewoźnika samodzielnie, można się pomylić. A firma "Combiway" jest chyba największym i najliepszym pośrednikiem w Ukrainie, zawsze gotowym wybrać takie bilety, aby, jeśli zdecydujesz się wsiąść do autobusu z Dniepra do Warszawy w autobusie na pewno będą miekkie i rozkładane fotele, sprawne klimatyzatory, i z pewnością byłby dostęp do Internetu — Wi-Fi.

Jeżelie zamówisz bilet na taki autobus to zapewnisz sobie wspaniałą wycieczkę! Równierz w autobusie można:
  • pracować lub studiować;
  • komunikować się z przyjaciółmi i rodziną przez skype albo viber (ze słuchawkami, aby nie przeszkadzać innym pasażerom);
  • oglądać filmy, czytać książki, grać w gry online;
  • szukać informacji, a nawet oglądać prognozę pogody dla miejsca docelowego!
Jak widać, tego wystarczy, aby wziąć z sobą w podróż Dniepr - Warszawa gadżety - laptop, tablet lub smartfon. I, oczywiście, nie zapomnić kupić bilety w firmie "Combiway"!

Jak to zrobić?


Aby kupić bilet, wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową naszej firmy i wpisać w specjalnym formularzu wszyskie wymagające dane, dalej pojawią się ceny za bilet na autobus Dniepr - Warszawa. Cena każdego biletu od razu pojawi się w rozkładzie, w którym będzie podana godzina przyjazdu i odjazdu każdego z autobusów, a także ile będzie kosztować podróż do z ulgowym biletem. Osoby niepełnosprawne, studenci, emeryci, grupy zorganizowane od pięciu osób, a także pasażerowie do 26 lat będą mogli wybrać dla siebie zniżki! Ponadto, będzie można wybrać także i miejsce w autobusie. Oprucz tego, aby zapłacić za bilet, macie wiele wariantów do wybrania.

Sposoby płatności:
  • kartą kredytową;
  • płatność gotówką lub kartą w każdym ze sklepów sieci supermarketów "Żabka" i "Freshmarket";
  • przelewem w dowolnym oddziale banku i poczty;
  • przelewem poprzez aplikację mPay i SkyCash;
  • płatność gotówką, lub kartą przez Moje Rachunki i Kantor Polski;
  • w siedzibie firmy (patrz Kontakty);
Po dokonaniu płatności otrzymasz e-bilet — nie zapomnij wydrukować go przed wyjazdem do Warszawy!


Jedziemy do Warszawy!


W polskiej stolicy mieszka i pracuje dużo ukraińców, którzy planują w ciągu kilku lat pracy w Polsce zarobić dobrą sumę i wrócić do domu bogatymi! Studenci, którzy jadą na studia do Warszawy, mogą uzyskać z czasem dyplom Unii Europejskiej, a turyści jadą po prostu popatrzyć na piękną stolicę.
 

Błąd

Ок
Skasowanie
Ок