Sprzedajemy bilety Kijów-Moskwa

 
Zawsze było wiadomo, że autobus — najtańszy transport, jazda na nim będzie kosztować znacznie tańsze niż podróż własnym samochodem, pociągiem lub, tym bardziej, samolotem. Oczywiście, jeżeli  brać pod uwagę nasze ukraińskie ceny na te rodzaje transportu. Treba zaznaczyć, że do Moskwy dość daleko, i temu cena biletu nie jest mała. W takiej sytuacji najbardziej wygodnym wyborem będzie podróż autokarem. Nasza firma Combiway oferuje bilety autokarowe Kijów-Moskwa za  całkiem przyjemnymi cenami!

Bilety autobusowe na trasie Kijów-Moskwa — tanio!

Bilet Kijów-Moskwa możesz kupić u nas na stronie internetowej combiway.pl online, za pomocą specjalnej formy do wyszukiwania rejsów. System pokaże istniejące rejsy na interesującą cię datę, które można zarezerwować. Jest to bardzo wygodnie i ekonomiczne, dlatego że  pozwala ci uniknąć długich kolejek w kasach, do jakich trzeba jeszcze dojechać i innych nieprzyjemnych rzeczy.
 
Po uruchomieniu procesu rezerwacji można od razu wykupić bilety, płacąc za biel twygodnym dla ciebie sposóbem — kartą kredytową lub przelewem w kasie banku, za pomocą terminalu "Privatbank" lub usługi "Privat24", a także gotówką w naszym biurze. Po opłaceniu zamówienia można wydrukować bilety na autobus Kijów-Moskwa u siebie w domu lub w pracy, lub w najbliższej kafejce internetowej. Te elektroniczne bilety działają dokładnie tak samo, jak i zwykłe. Są imiennymi i dlatego są ważne i dają prawo na przejazd tylko za okazaniem dowodu tożsamości. Dlatego można nie martwić się tym, że bilet może używać inny człowiek — to jest po prostu niemo.
 
Do podróży zapewnia autobus Kijów-Moskwa, cena biletu na który jest wystarczająco niska, aby odbyć podróż może nawet nie jest zbyt bogaty obywatel. A biorąc pod uwagę odwiedzających na stronie internetowej akcji cena biletu Kijów-Moskwa staje się jeszcze mniej!
 
Jeśli daty rejsu jeszcze dla ciebie nieznana, to ma sens angażować się w naszej regularnej akcji, w wyniku której można stać się posiadaczem najtańszego biletu w określonym kierunku. Śledząc nasze akcje, można oszczędnie podróżować nie tylko w Moskwie, ale i w innych dziedzinach "Combiway".
 

Do Moskwy — w komfortowych autobusach

Niska cena biletu Kijów-Moskwa żadnym sposóbem nie wpływa na jakość transportu. Będziesz jak i inni pasażerowie podróżować turystycznym komfortnym autobusem: z klimatyzowanym salonem, z darmowym dostępem do Wi-Fi, a także z ładowarką do telefonu komórkowego. Dzięki miękkim fotelam można trochę podrzemać. W ten sposób zapewniona jest komfortowa i spokojna podróż.
 

Ceny biletów

Cena biletu Kijów-Moskwa zależy również od stałych rabatów, oferowanych dla emerytów, studentów, dzieci i innych kategorii pasażerów. Jednak obecność i wielkość oferty w tym momencie należy określić oddzielnie dla każdego rejsu, ponieważ mogą oni się znacznie różnić. Na przykład, w jednym z rejsów do Moskwy nie ma powyższych rabatów, ale jest 50% zniżki na przewóz zwierzaka.
 
Istnieje duża liczba rejsów z Kijowa do Moskwy. Niektóre z nich odjeżdżają z Głównego dworca autobusowego na Moskowskim placu, niektóre — z dworca autobusowego przy ulicy Nauki lub z dworca autobusowego "Kijów" na dworcu kolejowym. Miejsce przyjazdu w Moskwie zależy również od rejsu i przewoźnika — to może być GŁOŚNIK "Nowojasieniewskij" (Nowojasieniewskij ślepy zaułek, 4), AU "Warm" (Nowojasieniewskij prospekt, 4), lub Centralny dworzec autobusowy.
 
Wybierz odpowiedni dla ciebie rejs i zarezerwuj bilety, a my zadbamy o to, aby twoja podróż była komfortną i przyjemną! Miłej drogi!
 

Ошибка

Ок
Отмена
Ок